Izba Komornicza
we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląskich 56e/u1
53-333 Wrocław
tel +48 71 338-51-44
fax +48 71 361-93-63
izba.wroclawska@komornik.pl

Biuro czynne:
pn - pt od 8.00 do 15.30

*****

Rzecznik Prasowy
Tomasz Kinastowski
+48 512-777-075
rzecznik.wroclaw@komornik.pl

*****

Dyżury członków
Rady Izby Komorniczej:
w każdą 2 środę miesiąca
od 10.00 do 14.00
za wyjątkiem lipca i sierpnia

*****

Dodatkowe informacje:
Biuro Izby Komorniczej we Wrocławiu nie jest upoważnione do świadczenia pomocy prawnej.
Nie może w szczególności udzielać porad prawnych, odpowiadać na pytania prawne, dokonywać interpretacji przepisów prawa.

*****

Bezpłatna Infolinia Komorniczą dla każdego, kto chciałby zasięgnąć porady lub informacji w sprawie postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez komorników sądowych dostępna w każdy wtorek, w godzinach 9-15, pod numerem telefonu: (22) 299 87 77.






Miasto: Wrocław ulice: Abramowskiego, Bacciarellego, Bandtkiego, Bartoszowicka, Beaudoina de Courtenay, Becka J., Belwederczyków, Benedyktyńska, Biegasa, Boznańskiej, Borelowskiego, Brandta, Braci Gierymskich, Brata Alberta, Ks. Brzóski, Canaletta, Chełmońskiego, Chopina, Cicha, Cieszkowskiego, Czackiego, Czarnoleska, Al. Dąbska, Dembowskiego, Elsnera, Fałata, Gersona, Głogowczyka, Głowackiego,, Godebskiego, Grottgera, Górnickiego, Grunwaldzka, nr 1-21, 2-24, 23-44, Grunwaldzki pl., Kard. Hlonda, Handelsmana, Św. Idziego, Jackowskiego, Janiszewskiego, Jasna, Jezierskiego, Joliot Curie, Św. Józefa, Kanałowa, Kanonia, Kapitulna, Karłowicza, Kasprzaka, Katedralna, Pl. Katedralny, Kazimierska, Kochanowskiego, Kolberga, Kard. Kominka, Konarskiego, Korczaka, Kopernika, Kosiby, Kossaka, Kosynierów Gdyńskich, Pl. Kościelny, Kotsisa, Kożuchowska, Krajewskiego, Krzywickiego, Lipińskiego, Ładna, 9 Maja, Łukasiewicza, Malczewskiego, Św. Marcina, Mieszka I, Mianowskiego, Michałowskiego, Mickiewicza 30-44, 31-33, 46-56, 35-65, 58-DK, 67-DK, Mielczarskiego, Mierosławskiego, Miła, Moniuszki, Monte Casino, Na Końcu, Nauczycielska, Nehringa, Noakowskiego, Norblina, Noskowskiego, Norwida, Nulla, Okrzei, Olszewskiego, Orłowskiego, Ostrów Tumski, Paderewskiego, Pankiewicza, Partyzantów, Pastelowa, Pautscha, I Dywizji, Pilata, Piramowicza, E. Platter, Piwna, Polaka, Potebni, Skwer Powstańców Warszawy, Promień, Pugeta, M. Reja 1-21, 2-24, 26-34, Rodakowskiego, Różyckiego, Rzeźbiarska, Sempołowskiej, Siemiradzkiego, Sępa Szarzyńskiego 1-55, 2-52, 54, Sienkiewicza 1-25, 27-75, 77-89, Sierakowskiego, Sławka, Skłodowskiej-Curie, Smętna, Smoleńskiego, Smoluchowskiego, Sowińskiego, Spółdzielcza, Stanisławskiego, Stefczyka, Szanieckiego, Szczytnicka, Szramki, Szymanowskiego, Ściegiennego, Ślewińskiego, Śniadeckich, Świętochowskiego, Świętokrzyska 1-19, 2-26, Tramwajowa, Urbańskiego, Waryńskiego, Wieniawskiego, Wittiga, Wiwulskiego, Wojciecha z Brudzewa, Wrocławczyka, Wrońskiego, Wróblewskiego, Wysockiego, Wyczółkowskiego, Wybrzeże Wyspiańskiego, Kard. Wyszyńskiego 1-45, 2-48, Zielonego Dębu, Żaka, Żmichowskiej. Arrasowa, Bałuckiego Michała, Bogusławskiego Wojciecha 1-9, 2-10, 11-DK, 12-DK, Bohaterów Getta Plac, Bożego Ciała, Cmentarna, Czysta, Czysty Plac, Doroty Św. Drabika Stanisława, Druckiego-Lubeckiego Franciszka, Dworcowa 1-DK, Franciszkańska, Franciszkański Plac, Gwarna, Kazimierza Wielkiego, Kładka Antoniego Św., Kładka Ogrodowa, Kładka Sądowa, Kładka Zwierzyniecka, Kołłątaja Hugona, Komandorska 1-13, 2-16, Kościuszki Tadeusza 1-75 2-66, Kościuszki Tadeusza Pl., Krupnicza, Krzysztofa Św. Plac, Legionów Plac, Leszczyńskiego Stanisława, Łąkowa, Mennicza, Modrzejewskiej Heleny, Muzealna, Muzealny Plac, Nowa, Partyzantów Wzgórze, Piłsudskiego Józefa 15-DK 14-DK, Plac Czerwony, Plac Teatralny, Plac Wolności, Podwale 1-43 2-44, Promenada Staromiejska, Rejtana Tadeusza, Sądowa, Skargi Piotra, Stawowa, Szajnochy Karola, Św. Doroty, Św. Krzysztofa Plac, Świdnicka, Świebodzka, Teatralna, Widok, Wierzbowa, Wojtkiewicza Witolda, Wolności Plac, Zapolskiej Gabrieli, Zaułek Wolski, Zielińskiego Tadeusza 1-17, 2-18. Antoniego Św., Antoniego Św. Kładka, Grabiszyńska 1-89 2-38, Jęczmienna, Kolejowa, Lelewela Joachima, Orląt Lwowskich Plac, Pawłowa Iwana, Piłsudskiego 2-12 1-13, Plac Rozjezdny, Pochyła, Podwale 45-65 46-55, Prosta, Pszenna, Szpitalna, Świętej Trójcy, Wysoka, Tęczowa, Zaporoska 1-13, 2-10, Zdrowa, Żytnia, Św. Anny, Barbary, Bema Pl, Bernardyńska, Białoskórnicza, Biskupa Tomasza, Biskupia, Pl. Borna, Chojnowska, Chrobrego, Cybulskiego, Czarnieckiego, Długa, Pl. Dominikański, Drobnera, Dubois, Św. Ducha, Dunikowskiego, Św. Elżbiety, Frycza Modrzewskiego, Grabarska, Garbary, Garncarska, Gepperta, Głogowska, Głośna, Gnieżnieńska, Grodzka, Henryka Brodatego, Igielna, Inowrocławska, Św. Jadwigi, Janickiego, Jatki, Jodłowa, Św. Jana, Kapistrana, Kaszubska, Św. Katarzyny, Kaznodziejska, Kępa Mieszczańska, Kiełbaśnicza, Kotlarska, Kraińskiego, Krawiecka, Krowia, Kruszwicka, Bulwar Kulczyńskiego, Kurkowa, Kurzy Targ, Kuźnicza, Legnicka, Litomska, Lubińska, Ludwisarska, Łaciarska, Łęczycka, Łokietka, Łowiecka, Św. Macieja, Malarska, Św. Marii Magdaleny, Św. Mikołaja, Pl. Św. Mikołaja, Młodych Techników, Najśw. Marii Panny, Pl. Nankiera, Nobla, Nowy Targ, Nożownicza, Odrzańska, Ofiar Oświęcimskich, Oławska, Otwarta, Paulińska, Piaskowa, Podwórcowa, Pl. Polski, Polskie Wzgórze, Pomorska, Portowa, Powstańców Warszawy, Pl. Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Przejście Garncarskie, Przejście Żelaźnicze, Przy Ratuszu, Ptasia, Purkyniego, Rostafińskiego, Ruska, Rydygiera, Rynek, Rynek Ratusz, Rynek Szczepiński, Słubicka, Rzeźnicza, Składowa, Wyspa Słodowa, Al. Słowackiego, Pl. Solny, Sołtysia, Srocza, Starogroblowa, Staromłyńska, Pl. Staszica, Strażnicza, Pl. Strzelecki, Wita Stwosza, Sukiennice, Szczepińska, Szewska, Szprotawska, Ścinawska, Środkowa, Śrutowa Tamka, Uniwesytecka, Pl. Uniwersytecki, Wąska, Więzienna, Św. Wincentego, Św. Wita, Wodna, Wyspa Bielarska, Wyspa Słodowa, Wyspa Piasek, Wyszyńskiego, Zachodnia, Zgorzelecka, Zielonogórska, Bulwar Zwierzynieckiego, Żagańska, 1 Maja Pl., Bolesławiecka, Braniborska, Cieszyńskiego Antoniego, Czerwony Plac ( Solidarności ), Dmowskiego, Dobra, Drzewna, Góralska, Jagiełły Władysława, Księcia Witolda, Legnicka 2-46, Mieszczańska, Mostowa, Nabycińska, Nowy Świat, Pawła Św., Strzegomski Plac, Robotnicza 1-69 2-74, Skwer Ruchu Oporu „OLIMP”, Rybacka, Rybia, Sikorskiego Władysława, Smolecka, Sokolnicza, Stacyjna, Strzegomska 1-9 2-10, Śrubowa, Trzemeska, Włodkowica Pawła, Wszystkich Świętych, Zelwerowicza Aleksandra, Ziemowita, Złotoryjska, Zyndrama z Maszkowic, Żiżki Jana, Banacha, Barlickiego, Bartla, Barycka, Bujwida, Chałubińskiego, Chemiczna, Chrobrego, Cinciały, Czerwonego Krzyża, Damrota, Daszyńskiego, Dicksteina, Dolna, Gdańska, Górnickiego /od 14 do końca, od 7 do końca/, Grunwaldzka /od 46-do końca, od 51 do końca/, Heweliusza, Jagiellończyka, Jaracza, Jedności Narodowej, Kanałowa, Kilińskiego, Kluczborska, Kręta, Krzywa, Ledóchowskiego, Liskiego, Lompy, Pl. Św. Macieja, Marcinkowskiego, Al. Matejki, Miarki, Mickiewicza /od 1-29, od 2-28/, Mikulicza-Radeckiego, Minkowskiego, Mosbacha, Myśliwska, Na Szańcach, namysłowka, Niemcewicza, Nowowiejska, Oleśnicka, Ołbińska, Orzeszkowej, Parkowa, Pasteura Wybrzeże, Pasterska, Pestalozziego, Piastowska, Pobożnego Henryka, Poniatowskiego, Probusa, Prusa, Przeskok, Reja /od 23 do końca, od 36 do końca/, Rentgena, Roosevelta, Rozbrat, Rychtalska, Sępa Szarzyńskiego, Sienkiewicza, Skwer Ludzi, Skwer Pionierów Wrocławskich, Słowiańska, Pl. Słowiański, Sopocka, Stein, Suchardy, Świętokrzyska, Trzebnicka, Ukryta, Ustronie, Walecznych, Warzywnicza, Pl. Westerplatte, Św. Wincentego, Witelona, Wygodna, Wystawowa, Wyszyńskiego, Żeromskiego.