Izba Komornicza
we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląskich 56e/u1
53-333 Wrocław
tel +48 71 338-51-44
fax +48 71 361-93-63
izba.wroclawska@komornik.pl

Biuro czynne:
pn - pt od 8.00 do 15.30

*****

Rzecznik Prasowy
Tomasz Kinastowski
+48 512-777-075
rzecznik.wroclaw@komornik.pl

*****

Dyżury członków
Rady Izby Komorniczej:
w każdą 2 środę miesiąca
od 10.00 do 14.00
za wyjątkiem lipca i sierpnia

*****

Dodatkowe informacje:
Biuro Izby Komorniczej we Wrocławiu nie jest upoważnione do świadczenia pomocy prawnej.
Nie może w szczególności udzielać porad prawnych, odpowiadać na pytania prawne, dokonywać interpretacji przepisów prawa.

*****

Bezpłatna Infolinia Komorniczą dla każdego, kto chciałby zasięgnąć porady lub informacji w sprawie postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez komorników sądowych dostępna w każdy wtorek, w godzinach 9-15, pod numerem telefonu: (22) 299 87 77.






Miasto: Wrocław Gmina: Sobótka, Kobierzyce,Żórawina ulice: Afgańska, Aleja Róż, Aleja Słowackiego, Arabska, Bengalska, Biegła, Bieruńska, Birmańska, Blizanowicka, Bogucicka, Boiskowa, Brochowska, Brzeska, Bytomska, Centralna, Chińska, Chmurna, Chorzowska, Chudoby, Czechowicka, Filipińska, Gliwicka, Głubczycka, Gogolińska, Górnośląska, Indyjski Plac, Japońska, Jemeńska, Jordańska, Karwiński, Katowicka, Kładka Barani Skok, Kładka na Grobli, Kładaka Parkowa, Kładka Siedlecka, Kładka Żabia, Kochłowicka, Komuny Paryskiej (od 48 do końca i od 43 do końca), Koreańska, Kościuszki (od 123 do końca, od 116 do końca), Kozielska, Krakowska, Krzywa Grobla, Księska, Laotańska, Leonarda da Vinci, Lisia, Łukasińskiego, Maja 3-go, Mandżurska, Marsowa, Mazowiecka, Miernicza, Międzyrzecka, Młoda, Mongolski Plac, Mościckiego, Myszkowska, Na Grobli, Na Niskich Łąkach, Nepalska, Nizinna, Okólna, Opatowicka, Opolska, Pakistańska, Palestyńska, Pięćdziesięciu Bohaterów, Pionierów, Piwniczna, Plac Zgody, Polna, Popielskiego, Prądzyńskiego, Pszczyńska, Pułaskiego, Raciborska, Rakowiecka, Rybnicka, Sadowa, Semaforowa, Siewierska, Skibińskiego, Sosnowiecka, Społeczna, Starodworska, Syjamska, Szybka, Świątnicka, Świstackiego, Tarnogórska, Tatarska, Topolowa, Traugutta, Tybetańska, Tyska, Wadowicka, Walońska, Warszawska, Wesołowskiego, Węgierska, Wiaduktowa, Wietnamska, Więckowskiego, Wilcza, Wodzisławska, Woskowa, Wybrzeże Słowackiego, Zabrzańska, Zagłębiowska, Zalewowa, Zawierciańska, Zgodna, Ziemniaczana, Żabia Ścieżka Al. Armii Krajowej, Asfaltowa, Bardzka, Będzińska, Bielawska, Biskupa Bernarda Bogedaina, Boczna, Borowska, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Buforowa, Ciepła, Czechowa Antoniego, Dawida Jana Władysława, Gen. Dąbrowskiego, Długopolska, Dobrzyńska, Dróżnicza, Dusznicka, Dworcowa nr parzyste, Dyrekcyjna, Działkowa, Dzierżoniowska, Gajowa, Gazowa, Glebowa, Gliniana, Glogera Zygmunta, Hajducka, Hauke Bossaka, Henrykowska, Hercena, Hubska, Jabłeczna, Jagodzińska, Św. Jerzego, Jesionowa, Joannitów, Kamieniecka, Kammienna od nr 69 i od nr 82 dk, Gen. Kniaziewicza, Klasztorna, Klimasa, Komuny Paryskiej od nr 46 i do nr 41, Konduktorska, Pl. Konstytucji, Kościuszki od nr 81 do nr 109 i od nr 68 do nr 106, Krasińskiego, Krynicka, Kudowska, Laskowa, Lądecka, Lniana, Łagiewnicka, Łódzka, Małachowskiego, Międzyleska, Morelowa, Morwowa, Niemczańska, Nyska, Orzechowa, Otmuchowska, Owocowa, Paczkowska, Pieszycka, Pietrzykowicka, Piękna, Piławska, Podwale od nr 67 dk, Prudnicka, Przestrzenna, Puszczykowska, Sarnia, Sernicka, Smardzowska, Spiska, Sygnałowa, Śliczna, Śliwkowa, Świeradowska, Tarnogajska, Terenowa, Tomaszowska, Wapienna, Wesoła, Widna, Wieczysta, Winogronowa, Worcella, Wróblewskiego Plac, Wylotowa, Zamenhofa Plac, Zaruskiego, Ząbkowicka, Ziębicka, Złotostocka, Zegiestowska, Zmorskiego Romana. Gen. Abrachama, Agrestowa, Al. Akacjowa, Aliancka, Ametystowa, Alpejska, Al. Armii Krajowej, Al. Dębowa, Al. Gen. Hallera od nr 1-27 i od nr 2-34, Alm Jarząbinowa, Al. Jaworowa, Al. Karkonoska, Al. Kasztanowa, Al. Lipowa, Al. Wiązowa, Al. Wiśniowa, Aliancka, Ametystowa, Balladyny, Biwakowa, Bliska, Bohaterska, Gen. Mikołaja Bołtucia, Borówczana, Braterska, Brossa, Brylantowa, Brzezińska, Buraczana, Bursztunowa, Burzowa, Chlebowa, Chłodna, Cisowa, Chyżan, Cukrowa, Czekoladowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czerska obecnie Weigla, Czołgistów, Daleka, Dalemińców, Płk. Stanisława Dąbka, Dereniowa, Deszczowa, Diamentowa, Dożynkowa, Drukarska, Energetyczna, Gen. Juliana Filipowicza, Fizylierska, Gajowica (wszystkie parzyste i nieparzyste od nr 57 dk), Gałczyńskiego, Garwolińska, Gerberowa, Goetla Wlerego, Goleszan, Goplan Grabskiego, Gradowa, Gen. Grota-Roweckiego, Grójecka, Gen. Grzmota-Skotnickiego, Gwiaździsta, Halna, Hippiczna, Hirszfelda Plac, Hubala Mora, Hufcowa, Jagodowa, Jantarowa, Januszowicka, Jarzynowa, Jasienicy Pawła, Jaspisowa, Jastrzębia, Jesienna, Jeździecka, Jutrzenki, Kalinowa, Kampinoska, Kamienna od nr 1-67 i od nr 2-80, Karmelkowa od nr 70 dk, Gen. Kleeberga Franciszka, Ks. Klimasa Czesława, Kobierzycka, Kolarska, Komandorska od nr 5 dk i od nr 6 dk, Końska, Korfantego Wojciecha, Kosmiczna, Kostrzyńska, Kościelna, Krakusa, Krucza od nr 1-31 i od nr 2-68, Kryniczna, Krzycka, Kujawska, Kurpiów, Kusztelana Stanisława, Kutnowska, Kwitnąca, Gen. Kutrzeby, Letnia, Lubuska od nr 1-7, Lwowska, od nr 63 dk i 45, Łanowa, Łączności, Łubinowa, Łuczan, Łysogórska, Malinowa, Marcepanowa, Płk. Masztalerza, Motylkowa, Nasypowa, Nefrytowa, Nektarowa, Nenckiego Marcelego, Nenufarowa, Oboźna, Obrońców Poczty Gdańskiej, Oficerska, Okrężna, Ołtaszyńska, Oraczy, Orla, Orłowicza Mieczysława, Owsiana, Ożynowa, Pabianicka, pachnąca, Parafialna, Partynicka, Pawia do ul. Klasztornej, Piechoty, Piernikowa, Pl. Powstańców Śląskich, Pl. Szeli Jakuba, Pocztowa, Podchorążych, Pogodna, Polarna, Połabian, Południowa, Poranna, Poronińska, Porzeczkowa, Powiewna, Powstańców Śląskich, Poziomkowa, Pretficza Bernarda od nr 2-28 i od nr 1-17, Przemysłowa, Przyjaźni, Przystankowa, Pszczalarska, Półtuska, Racławicka, Radarowa, Radłowa, Radosna, Rapackiego Marian, Ratajów, Rawska, Redarów, Rozmarynowa, Róży Wiatrów, Rubinowa, Rzepakowa, Sanocka, Sąsiedzka, Sezamkowa, Sępia, Sedliczan, Sieradzka, Siewców, Skarbowców, Skibowa, Skierniewicka, Skrajna, Skwerowa, Skwierzyńska od nr 1-21 i od nr 2-24, Słoneczna, Słotna, Słowicza, Słowińców, Snopkowa, Sochaczewska, Sokola od nr 25 dk i od nr 15 dk, Gen. Sosnkowskiego, Sowia, Spadochroniarzy, Spokojna, Stajenna, Starzyńskiego Stefana, Storczykowa, Strachowskiego Bartłomieja, Strączkowa, Studzienna, Stysia Wincentego, Mjr. Sucharskiego, Sudecka, Supińskiego, Swobodna, Synów Pułku, Szafera, Szarych Szeregów, Szczepowa, Szczytowa, Szmaragdowa, Szronowa, Sztabowa od nr 51 dk i od nr 36 dk, Ślężna, Świt, Tarninowa, Tenisowa, Traktorowa, Trwała, Turkusowa, Turniejowa, Tuwima, Uczniowska, Ulanowskiego, Ułańska, Unruga, Upalna, Waflowa, Wałbrzyska, Wandy, Warsztatowa, Ks. Wawrzyniaka, Wieczorna, Wieletów, Wielka od nr 1-59 i od nr 2-54, Wietrzna, Wiosenna, Gen. Włada, Wolbromska, Wolinian, Wyścigowa, Zabrodzka, Zaolziańska, Zapaśnicza, Zaporoska od nr 8 dk i od nr 15 dk, Zułek Browarny, Zawiszy Czarnego, Zdrojna, Zefirowa, Zielińskiego Tadeusza od nr 19 dk i od nr 20 dk, Zimowa, Zwiadowców, Zwycięska, Żeńców, Żniwna, Żołnierska.