Izba Komornicza
we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląskich 56e/u1
53-333 Wrocław
tel +48 71 338-51-44
fax +48 71 361-93-63
izba.wroclawska@komornik.pl

Biuro czynne:
pn - pt od 8.00 do 15.30

*****

Rzecznik Prasowy
Tomasz Kinastowski
+48 512-777-075
rzecznik.wroclaw@komornik.pl

*****

Dyżury członków
Rady Izby Komorniczej:
w każdą 2 środę miesiąca
od 10.00 do 14.00
za wyjątkiem lipca i sierpnia

*****

Dodatkowe informacje:
Biuro Izby Komorniczej we Wrocławiu nie jest upoważnione do świadczenia pomocy prawnej.
Nie może w szczególności udzielać porad prawnych, odpowiadać na pytania prawne, dokonywać interpretacji przepisów prawa.

*****

Bezpłatna Infolinia Komorniczą dla każdego, kto chciałby zasięgnąć porady lub informacji w sprawie postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez komorników sądowych dostępna w każdy wtorek, w godzinach 9-15, pod numerem telefonu: (22) 299 87 77.






Miasto: Wrocław ulice: Adamczewskich Heleny i Ludwika, Adamieckiego Karola, Aleja Klonowa, Aleja Piastów 1-DK 2-DK, Aleja Platanowa, Amarantowa, Ananasowa, Angielska, Anioła Ślązaka, Australijska 23-45 24-46 47-DK 48-DK 1-21 2-22, Avicenny Ibn Siny 32-34 1-37 2-30 39-D 36-DK, Balzaka Honoriusza, Batorego Stefana, Belgijska, Berberysowa, Beskidzka, Beżowa, Będkowska, Biała, Białodrzewna, Białogardzka, Białoruska, Białostocka, Bliźniacza, Błękitna, Bocheńska, Boguszewskiej Heleny, Boguszowska, Bojanowska, Brodzka 1-99 2-100 101-DK 102-DK, Brzezińska, Buczacka, Budziszyńska 67-DK 68-DK 1-65 2-66, Bujna, Bukowa, Bukowskiego Marcina, Bystra, Bytowska, Cabaja Romualda, Cesarzowicka, Chełmska, Chobieńska, Chociebuska, Chwałkowska, Ciechocińska, Cieplicka, Ciesielski Plac, Cieślikowskiego Jerzego, Cukiernicza, Cytrynowa, Częstochowska 1-35 2-34 37-DK 36-DK, Czorsztyńska, Darłowska, Darwina Karola, Dąbrowskiej Marii, Desantowa, Dojazd, Dolnobrzeska, Dołęgi-Mostowicza, Domasławska, Drogosławicka, Dygata Stanisława, Dziarska, Dzielnicowa, Dzierżonia Jana, Dziwnowska, Dźwirzyńska, Ekonomiczna, Elbląska, Eluarda Pawła, Estońska, Fabryczna 59-DK 58-DK 1-57 2-56, Fioletowa, Francuska, Gagarina Jurija, Gąłowska, Gdacjusza Adama, Gielniaka Józefa, Giżyckiego Kamila, Główna, Głuszycka, Godlewskiego Aleksandra, Gołnowska, Gombrowicza Witolda, Górecka 1-37 2-38 39-DK 40-DK, Górowska, Grabowa, Granatowa, Graniczna 8-12 1-23 95-DK 92-DK, Grecka, Grodecka, Gromadzka, Gruszowa, Grybowska, Gryczana, Gubińska, Gwizdanowska, Harcerska, Helska, Hermanowska, Hiszpańska, Hłaski Marka, Holenderska 24-DK 26-DK 1-23 2-24, Hoża, Husycka, Iglasta, Iwanicka, Jagniątkowska, Jajczarska, Jaksonowicka, Janowska, Jarnołtowska, Jasielska, Jasińskiej Anny, Jeleniogórska 2-DK 1-DK, Jerzmanowska 1-5 2-10 7-DK 12-DK, Jesiennicka, Jeżowska, Jędrzejowska, Jordanowska, Junacka, Kadłubka Wincentego, Kaliski Plac, Kamiennogórska 1-47 2-46 49-DK 48-DK, Kamila Stefki, Kanadyjska, Karczemna, Karmelkowa 1-51 2-64 53-DK 66-68, Karpacka, Kącka, Ketlinga, Kielecka, Kiemliczów, Klecińska 1-3 2-26 5-125 127-DK 28-126 128-DK, Klonowa Aleja, Kładka Leśnicka, Kładka Złotnicka, Kmicica Andrzeja, Knignicka, Knota Antoniego, Kołobrzeska, Komeńskiego Jana Amosa, Komorowska, Konińska, Końcowa, Kordeckiego Augustyna, Kosidowskiego Zenona, Kosmonautów 1-199 2-200 201-DK 202-DK, Kossak-Szczuckiej Zofii, Koszalińska, Kościańska, Kośnego Augustyna, Kowalskiego Jerzego, Kozia,Kresowa, Krępicka, Krośnieńska, Kruszcowa 15-DK 16-DK 1-13 2-14, Krzelowska, Krzemieniecka, Krzeszowska, Krzyżowska, Kunickiego Stanisława, Lazurowa, Leszczynowa, Leśnicka Kładka, Lewa, Lidzbarska, Limanowska, Liściasta, Lubelska, Lubska, Lutyńska, Łaska, Łączna, Łososiowicka, Łukowa, Łukowska, Majakowskiego Włodzimierza, Majchra Alojzego, Malczycka, Maleczyńskich Ewy i Karola, Małowicka, Małopolska, Małoszyńska, Mandarynkowa, Marszowicka, Maślicka 161-DK 158-DK 101-159 102-156, Meissnera Janusza, Miechowska, Mieroszowicka, Międzyzdrojska, Mikulskiego Tadeusza, Miłkowska, Mińska, Miodowa, Mleczarska, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mojęcicka, Mokronoska, Mokrzańska 23-DK 24-DK 1-21 2-22, Morelowskiego Mariana, Morska, Mostowicza-Dołęgi, Muchoborska, Mysłakowicka, Nałkowskiej Zofii, Narzędziowa, Niebieska, Niecała, Niemkińska, Niepierzyńska, Norweska 25-DK 26-DK 1-23 2-24, Nowodworska 59-DK 60-DK 1-57 2-58, Nowohucka, Nowosądecka, Nowotarska, Objazdowa, Oliwkowa, Osiedlowa, Osiniecka, Ostrężynowa, Ostroroga Jana, Otwodzka, Otyńska, Owczarska, Parandowskiego Jana, Perłowa, Petrażyckiego Leona 1-45 2-44 47-DK 46-DK, Pękalskiego Stanisława, Piastów Aleja 2-DK 1-DK, Piechowicka, Piekarska, Pieprzna, Pińska, Piołunowa, Piotrowska, Piwowarska, Plac Ciesielski, Plac Kaliski, Plac Świętojański, Platanowa Aleja, Płaska, Płońskiego Michała, Płużna, Polkowicka, Pomarańczowa, Porębska 1-53 2-52 55-DK 54-DK, Postępowa, Pracka, Prędka, Promenada, Przechodnia, Przednia, Przedświt, Przemiłowska, Przemkowska, Przemyska, Przesiedzka, Przybyły Macieja, Pucka, Purpurowa, Pusta, Pustecka, Pyrzycka, Rabczańska, Radomska, Rajska, Rakietowa, Ratyńska, Rawicka, Raźna, Rącza, Rdestowa, Rezedowa, Robotnicza 71-DK 74-DK, Rodziewiczówny Marii, Rogowska, Rosponda Stanisława, Roślinna, Roździeńskiego Walentego, Równa, Rubczaka Jana, Rudzka, Rumiankowa, Rychła, Rytownicza, Ryżowa, Rzeszowska, Samborska, Samotna, Samotworska, Sarbinowska, Seledynowa, Serowarska, Siedlecka, Skałeczna, Skarbka Fryderyka, Skarżyńskiego Stanisława, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słupska, Smolna, Snycerska, Sobieszowska, Sobótki, Sokalska, Solińska, Solskiego Ludwika 1-DK 2-24 28-DK 26, Sosnowa, Stabłowicka 77-145 76-144 1-75 2-74 147-DK 146-DK, Stachury Edwarda, Stanisławowska, Stanki Jana 1-21 2-20 23-DK 22-DK, Stanów Zjednoczonych, Starobielawska, Starogajowa, Stefana Batorego, Stefki Kamila, Stodolna, Strachowicka, Stroma, Stryjska, Strzeblowska, Strzegomska 143 167-DK 80-156 158-Dk 81-141 9-79 12-78, Sukielicka, Sulistrowska, Szara, Szarskiego Kazimierza, Szczecińska, Szczepanowska, Szczyrka Jana, Szkarłatna, Szkocka, Szkolna, Szpilkowa, Szwajcarska, Szwedzka, Ślęzaka Anioła, Ślepa, Śmigła, Śniegockiego Michała, Śnieżna, Średzka 65-DK 66-DK 1-63 2-64, Świerkowa, Świeża, Świętojański Plac, Świnoujska, Tarnopolska, Tarnowska, Taszyckiego Witolda, Tatrzańska, Towarowa, Traktatowa, Trawowa, Trentowskiego Bronisława, Trójkątna, Trzebiatowskiego Włodzimierza, Trzmielowicka 11-DK, 12-DK 1-9 2-10, Turecka, Turystyczna, Tyrmanda Leopolda, Udzieli Seweryna, Ukraińska, Ulowa, Uznamska, Wagonowa, Wańkowica Melchiora, Wardzyńskich Władysława i Jana, Wartka, Watowa, Wełniana, Widłakowa, Wiejska, Wielkopolska, Wilkszyńska, Wińska, Wojrowicka 23-DK 24-DK 1-21 2-22, Wojska Polskiego, Wolska, Wołodyjowskiego Michała, Wołyńska, Woronowicka, Woźnicza, Wschowska, Wyboista, Wysłoucha Bolesław, Załgoby Onufrego, Zagony, Zajazdowa, Zakopiańska 1-19 2-20 21-DK 22-DK, Zamojska, Zarembowicza Władysława, Zbożowa, Zebrzydowska, Zemska, Zielona, Złota, Złotnicka, Złotnicka Kładka, Zoli Emila, Źródlana, Żarska, Żernicka 1-91 2-90 93-123 92-124 125-DK 126-DK, Żółta, Żwawa, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żywiecka, Arctowskiego, Al. Pracy, Altanowa, Anielewicza Plac, Beniowskiego, Beyzyma, Blacharska, Brązowa, Budowlana, Buska, Bzowa, Bzowy Plac, Chabrowa, Cynowa, Domeyki, Fiołkowa, Grochowa, Grabiszyńska od numeru 82 do kończ i od 91 do końca, Gajowicka od numeru 1 do 55, Hallera od numeru 29 do końca i 360 do końca, Heblarska, Inżynierska, Jemiołowa, Kłośna, Kolbuszewska, Kreślarska, Krucza od numeru 32 do końca i od 70 do końca, Księgowa, Kwaśna, Lakiernicza, Lubuska, od numeru8 do końca i 9 do końca, Lwowska, od numeru 1 do 43 i od 2 do końca, Makowa, Manganowa, Męcińskiego, Miedziana, Modlińska, Mielecka, Monterska, Mosiężna, Narcyzowa, Nasturcjowa, Niklowa, Odkrywców, Ogrodowa, Oksywska, Ołowiana, Oporowska, Ostrowskiego, Pereca ulica i plac, Pierwiosnkowa, Pilinikarska, Pionierska, Podróżnicza, Połaniecka, Pretfica od numeru 19-25, do 27 do końca i od 30 do końca, Przelot, Romera, Rogozińskiego, Różana, Rymarska, Saperów, Słonecznikowa, Skwierzyńska od numeru 23 do końca i od 26 do końca, Spiżowa, Sokola od numeru 1 do 25 i od 2 do 14, Srebrny Plac, Stalowa, Stolarska, Stalowowolska, Stopnicka, Szczęśliwa, Szlifierska, Sztabowa od numeru 1 do 49 i od 2 do 34, Ślusarska, Tapicerska, Tarnobrzeska, Tokarska, Twarda, Wędrowców, Wróbla, Żeglarska, Żelazna, Żurawia. Augustowska, Biały Kat, Bielska, Bobrza, Balonowa, Barczewska, Bednarska, Białowieska, Bobrzańska, Bolkowska, Braniewska, Brodnicka, Brynicka, Bulwar Dedala, Bulwar Ikara, Bystrzycka, Celtycka, Korzeniowskiego, Dąbrówki, Dębickiego, Dobrzańska, Dokerska, Drzewieckiego, Drzymały, Dworska, Dziadoszańska, Dzielna, Fromborska, Gadowska, Gminna, Gołężycka , Górnicza, Gwarecka, Hodowlana, Horbaczewskiego, Hutnicza, Hynka, Idzikowskiego, Ignuta, Iławska, Jaworska, Jelenia, Kleczkowska, Kłodnicka, Kolista, Koszykarska, Kozanowska, Kraszewskiego, Kwiska, Latawcowa, Legnicka, Lotnicza, Ługowińska, Małopanewska, Maślicka, Mączna, Metalowców, Modra, Mrągowska, Murarska, Na Ostatnim Groszu, Nadrzeczna, Nasienna, Niedźwiedzia, Notecka, Orlińskiego, Ostródzka, Pałucka, Papiernicza, Pasieczna, Pasłęcka, Pilczycka, Plac Wiślany, Połbina, Popowicka, Potokowa, Północna, Przedmiejska, Rewalska, Reymonta, Rędzińska, Rękodzielnicza, Rolna, Rysia, Sadownica, Samolotowa, Setna, Sielska, Siemiańskiego, Skrzydlata, Stargardzka, Starograniczna, Sterowcowa, Stobrawska, Struga, Szklarska, Szybowcowa, Ślęzoujście, Śliwowa Aleja, Tańskiego, Tkacka, Tolkmicka, Trzebnicka, Turoszowska, Warciańska, Warmińska, Wejherowska, Wiślańska, Zakładowa, Zegadłowicza, Żubrza. Admiralska, Aleja Boya Żeleńskiego Tadeusza 1-55 2-48 57-DK 50-DK, Aleja Brucknera Aleksandra 1 DK 12 DK 2-10, Aleja Jana III Sobieskiego, Aleja Kanonierska, Aleja Kasprowicza Jana 85-DK, 1-83 70-DK 2-72, Aleja Kromera Marcina, Aleja Poprzeczna, Ałunowa, Anczyca Władysława, Aptekarska, Archeologów, Armii Ludowej, Artyleryjska, Asnyka Adama, Azaliowa, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Badury Jerzego, Bagatela, Bałkańska, Bałtycka, Bartnicza, Barwinkowa, Bazaltowa, Bażancia, Belgradzka, Berenta Wacława, Betonowa, Bezpieczna, Białych Goździków, Bierutowska, Bławatna, Błotna, Bociania, Bolesława Krzywoustego, Bombardierska, Bończyka Norberta, Bora Komorowskiego Tadeusza, Boy Żeleńskiego Tadeusza, Brucknera Aleksandra, Bratkowa, Bratysławska, Brodzińskiego Kazimierza, Broniewskiego Władysława, Brzechwy Jana, Bukowicka, Bułgarska, Byczyńska, Bydgoska, Ceglana, Cementowa, Cerkwicka, Chałupnicza, Charkowska, Chłopska, Chmielarska, Chmielna, Chocimska, Cholewkarska, Chorwacka, Chrzanowskiego Ignacego, Czajcza, Czajkowskiego, Czerwonych Maków, Czeska, Czytankowa, Ćwiczebna, Dalimira, Daliowa, Daniłowskiego Gustawa, Dekarska, Długosza Jana, Dłutowa, Dobrackiego Macieja, Dobroszycka, Drobuta Jana, Dubrownicka, Dygasińskiego Adolfa, Działdowska, Elementarzowa, Ełcka, Etnografów, Falskiego Mariana, Farna, Filomatów, Folwarczna, Forteczna, Fortowa, Franki Iwana, Fryzjerska, Galla Anonima, Gąsiorowskiego Wacława, Gęsia, Gimnazjalna, Giżycka, Gołębia, Gorlicka, Gospodarska, Gostyńska, Goszczyńskiego Seweryna, Grawerska, Grobla Łaniewskiego, Grochowiaka Stanisława, Grudziądzka, Grzybowa, Hetmańska, Hokeistów, Huberta Św., Inflancka, Inspektowa, Irkucka, Irysowa, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Jarosińska, Jaskółcza, Jaśkowicka, Jeziorowa, Jubilerska, Jugosłowiańska, Jutrosińska, Kaczeńcowa, Kajakarzy, Kaletnicza, Kamieńskiego Henryka, Kapliczna, Karpińskiego Franciszka, Kasztelańska, Kątowa, Kępińska, Kętrzyńska, Kiełczowska, Klaczki Juliana, Kłokoczycka, Kmieca, Kminkowa, Knastera Bronisława, Kocha Roberta, Kołodziejska, Kominiarska, Konopnickiej Marii, Kopańskiego Stanisława, Kordiana, Korzeńska, Koszarowa, Koszykarzy, Kotwiczna, Kowalska, Kowieńska, Krasickiego Ignacego, Krokusowa, Krotoszyńska, Królewska, Królowej Marysieński, Krótka, Kruczkowskiego Leona, Krzywoustego Bolesława, Krzyżanowicka, Księgarska, Księżycowa, Kujbyszewska, Kukułcza, Kuropatwia, Kurska, Kwiatowa, Kwidzyńska, Lechitów, Lekarska, Lekcyjna, Lenartowicz Teofila, Leśmiana Bolesława, Leśna, Ligocka, Liliowa, Lindego Samuela Bogumiła, Liońska, Lipska, Litewska, Lublańska, Ludowa, Lutycka, Łaniewska, Łaniewska Grobla, Łąka Mazurska, Łopianowa, Łosińska, Łuczników, Ługowa, Łużycka, Łyżwiarzy, Macedońska, Makuszyńskiego Kornela, Malborska, Malwowa, Marczewskiego Edwarda, Markowskiego Zygmunta, Marynarska, Masztowa, Mazepy, Meliorancka, Mewia, Micheleta Edmunda, Miechowity Macieja, Mieczkowska, Miejska, Miętowa, Mikołowska, Mikory, Milicka, Miłoszycka, Mirtowa, Młynarska, Mochnackiego, Mokra, Monopolowa, Morawska, Mrożna, Mulicka, Mydlana, Mysłowicka, Na polance, Nabielaka Ludwika, Nabrzeżna, Narciarska, Niborska, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niepodległości, Nowogródzka, Obodrzycka, Obornicka, Odcinek, Odeska, Odolanowska, Odrodzenia Polski, Okrętowa, Okulickiego Leopolda, Oleska, Olsztyńska, Omska, Opłotkowa, Oppmana Artura, Orkana Władysława, Orna, Osadnicza, Osiecka, Osobowicka, Osolska, Ostowa, Ostrowska, Ostrzeszowska, Palisadowa, Paprotna, Parnickiego Teodora, Paryska, Pasterska, Pawłowicka, Pedagogiczna, Pełczyńska, Perzowa, Perzyńskiego Włodzimierza, Pęgowska, Pielęgniarska, Piesza, Piętaka Stanisława, Piłkarzy, Piwnika Ponurego, Plac Piłsudskiego Józefa, Podbiałowa, Polanowicka, Poleska, Postolińska, Poświęcka, Potockiego Wacława, Prusicka, Przebiśniegowa, Przedwiośnie, Przejazdowa, Przesmyckiego Miriama Zenona, Przy Torze, Przybyszewskiego Stanisława, Przylaszczkowa, Radzionkowska, Rakowa, Rataja Macieja, Redycka, Rejonowa, Rolnicza, Romanowskiego Mieczysława, Rowerowa, Ruciana, Rudawska, Ryska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sarajewska, Sasankowa, Serbska, Sewastopolska, Siatkarzy, Sienna, Siewna, Sikorcza, Skarbu Zakrzowskiego, Skoczna, Skopińska, Skoroszowska, Skwer Obrońców Helu, Słomiana, Słowacka, Smocza, Sobocińska, Sołtysowicka, Spacerowa, Sportowa, Staffa Leopolda, Starodębowa, Staropolska, Starościńska, Stoczniowa, Stokrotkowa, Strachocińska, Strażacka, Strumykowa, Strzelecka, Sulejowska, Sulmierzycka, Sułowska, Swojczycka, Sycowska, Syrokomli, Szachistów, Szafrankowa, Szarotkowa, Szczawiowa, Szczycińska, Szczygla, Szewczenki, Szniolisa Aleksandra, Szpacza, Ślazowa, Śródleśna, Świętochłowicka, Tallińska, Tatarakowa, Tczewska, Tetmajera Przerwy Kazimierza, Torfowa, Toruńska, Treski Jerzego, Twardogórska, Tylna, Tymiankowa, Ubocze, Ujejskiego Kornela, Wallenroda Konrada, Wałowa, Wędkarzy, Węglowa, Węgoborska, Widawska, Wiedeńska, Wieluńska, Wierzchowicka, Wieśniacza, Wilanowska, Wilczkowska, Wilgotna, Wilgowa, Witebska, Witkowska, Witosa Wincentego, Włodarska, Włościańska, Wołczyńska, Wołgogradzka, Wójtowska, Wronia, Wrzosow, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Wykładowa, Zabłocie, Zagaje, Zagrodnicza, Zagrzebska, Zajączkowska, Zakrzowska, Zaleskiego Bohdana, Zalipie, Załęże, Zamoyskiego Jana, Zapotocze, Zaściankowa, Zatorska, Zaułek Rogoziński, Zawalna, Zawońska, Zaziębie, Zduńska, Zelenaya Tadeusza, Zielarska, Zielna, Złocieniowa, Złotej Lilii, Złotowska, Żmigrodzka, Żmudzka, Żużlowców, Żywopłotowa,