Izba Komornicza
we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląskich 56e/u1
53-333 Wrocław

Biuro czynne:
pn - pt od 8.00 do 15.30

*****

Rzecznik Prasowy
Tomasz Kinastowski
+48 512-777-075
rzecznik.wroclaw@komornik.pl

*****

Dyżury członków
Rady Izby Komorniczej:
w każdy 2 czwartek miesiąca
od 10.00 do 14.00
za wyjątkiem lipca i sierpnia

*****

Dodatkowe informacje:
Biuro Izby Komorniczej we Wrocławiu nie jest upoważnione do świadczenia pomocy prawnej.
Nie może w szczególności udzielać porad prawnych, odpowiadać na pytania prawne, dokonywać interpretacji przepisów prawa.

*****

Bezpłatna Infolinia Komorniczą dla każdego, kto chciałby zasięgnąć porady lub informacji w sprawie postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez komorników sądowych dostępna w każdy wtorek, w godzinach 9-15, pod numerem telefonu: (22) 299 87 77.
 2019-01-30
Ogłoszenie
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Krzyków Wojciech Opielewicz poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku pracownika biura/aplikanta/asesora.
Wymagania:
- kompleksowa znajomość postępowania egzekucyjnego, w szczególności doświadczenie w prowadzeniu postępowania w zakresie egzekucji z nieruchomości, postępowania o wykonanie zabezpieczenia oraz spisu inwentarza; - ewidencja i prowadzenie spraw egzekucyjnych; - sporządzanie dokumentacji i redagowanie pism; - wyliczanie stanów należności; telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa interesantów; - bardzo dobra znajomość programu Komornik SQL; - znajomość obsługi portali EPU, EPUAP, PUE ZUS, EUKW; - umiejętność pracy w zespole, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie i odporność na stres, samodzielność i odpowiedzialność w zakresie powierzonych zadań, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
Umowę o pracę na pełen etat oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: wroclaw4@komornik.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."