Izba Komornicza
we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląskich 56e/u1
53-333 Wrocław

Biuro czynne:
pn - pt od 8.00 do 15.30

*****

Rzecznik Prasowy
Tomasz Kinastowski
+48 512-777-075
rzecznik.wroclaw@komornik.pl

*****

Dyżury członków
Rady Izby Komorniczej:
w każdy 2 czwartek miesiąca
od 10.00 do 14.00
za wyjątkiem lipca i sierpnia

*****

Dodatkowe informacje:
Biuro Izby Komorniczej we Wrocławiu nie jest upoważnione do świadczenia pomocy prawnej.
Nie może w szczególności udzielać porad prawnych, odpowiadać na pytania prawne, dokonywać interpretacji przepisów prawa.

*****

Bezpłatna Infolinia Komorniczą dla każdego, kto chciałby zasięgnąć porady lub informacji w sprawie postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez komorników sądowych dostępna w każdy wtorek, w godzinach 9-15, pod numerem telefonu: (22) 299 87 77.
 2018-07-19
OSTRZEŻENIE!!!
Rada Izby Komorniczej we Wrocławiu informuje, iż w ostatnim czasie na niektórych z komercyjnych portali internetowych pojawiły się fałszywe obwieszczenia komornicze o licytacji nieruchomości. Osoby zamieszczające je podszywają się za komorników sądowych, podając dane komorników działających na terenie RP.

W związku z powyższym zwracamy uwagę wszystkim osobom zainteresowanym udziałem w licytacji komorniczej o zachowanie szczególnej ostrożności tj.:
1. należy potwierdzić licytację w kancelarii komorniczej - wykaz kancelarii na stronie www.komornik.pl
2. należy potwierdzić, czy zamieszczone zostało ogłoszenie na jedynej autoryzowanej stronie internetowej www.licytacje.komornik.pl
3. należy sprawdzić numer rachunku bankowego podany w obwieszczeniu o licytacji czy rzeczywiście jest tożsamy z numerem rachunku sądu rejonowego lub komornika.

Ponadto Rada Izby Komorniczej we Wrocławiu zaleca korzystać tylko z autoryzowanego portalu Krajowej Rady Komorniczej zawierającego informacje o licytacjach komorniczych pod adresem www.licytacje.komornik.pl