Izba Komornicza
we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląskich 56e/u1
53-333 Wrocław

Biuro czynne:
pn - pt od 8.00 do 15.30

*****

Rzecznik Prasowy
Tomasz Kinastowski
+48 512-777-075
rzecznik.wroclaw@komornik.pl

*****

Dyżury członków
Rady Izby Komorniczej:
w każdy 2 czwartek miesiąca
od 10.00 do 14.00
za wyjątkiem lipca i sierpnia

*****

Dodatkowe informacje:
Biuro Izby Komorniczej we Wrocławiu nie jest upoważnione do świadczenia pomocy prawnej.
Nie może w szczególności udzielać porad prawnych, odpowiadać na pytania prawne, dokonywać interpretacji przepisów prawa.

*****

Bezpłatna Infolinia Komorniczą dla każdego, kto chciałby zasięgnąć porady lub informacji w sprawie postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez komorników sądowych dostępna w każdy wtorek, w godzinach 9-15, pod numerem telefonu: (22) 299 87 77.
 2018-01-22
Dzień Otwarty Komorników Sądowych 29-31.01.2018 r.
Komornicy dla Seniorów! Darmowe porady prawne w całej Polsce.

Krajowa Rada Komornicza we współpracy z izbami komorniczymi 30 stycznia organizuje Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych. Tegoroczna, siódma już edycja skierowana jest przede wszystkim do Seniorów, co nie znaczy, że z pomocy nie może skorzystać każdy potrzebujący porady. W całej Polsce odbędą się dyżury w kancelariach komorniczych, podczas których wszyscy chętni będą mogli osobiście porozmawiać z komornikami i omówić swoje sprawy. Jednocześnie, od 29 do 31 stycznia czynna będzie specjalna Infolinia Krajowej Rady Komorniczej.

VII Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych odbędzie się pod hasłem „Komornicy dla Seniorów”. Tydzień po Dniach Babci i Dziadka, będzie można uzyskać bezpłatne informacje prawne z zakresu postępowania egzekucyjnego. Pomoc udzielana będzie wszystkim chętnym, na terenie całego kraju.

Już 30 stycznia w wybranych kancelariach komorniczych w całej Polsce odbędą się dyżury, podczas których będzie można uzyskać darmową poradę. Pomoc z zakresu egzekucji komorniczej będzie można uzyskać także telefonicznie. Przez trzy dni, od 29 do 31 stycznia, w godzinach 9.00-15.00 komornicy będą odpowiadać na pytania osób korzystających z Infolinii dostępnej pod numerem telefonu 22 299 87 77. Równocześnie, komornicy prowadzić będą wykłady w klubach seniorów i na uniwersytetach trzeciego wieku na temat niebezpieczeństwa nadmiernego zadłużania się i możliwych konsekwencji niewiedzy na temat finansów osobistych.

Więcej informacji o akcji dostępnych jest na stronie www.lepiejtowiedziec.pl