Izba Komornicza
we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląskich 56e/u1
53-333 Wrocław

Biuro czynne:
pn - pt od 8.00 do 15.30

*****

Rzecznik Prasowy
Tomasz Kinastowski
+48 512-777-075
rzecznik.wroclaw@komornik.pl

*****

Dyżury członków
Rady Izby Komorniczej:
w każdy 2 czwartek miesiąca
od 10.00 do 14.00
za wyjątkiem lipca i sierpnia

*****

Dodatkowe informacje:
Biuro Izby Komorniczej we Wrocławiu nie jest upoważnione do świadczenia pomocy prawnej.
Nie może w szczególności udzielać porad prawnych, odpowiadać na pytania prawne, dokonywać interpretacji przepisów prawa.

*****

Bezpłatna Infolinia Komorniczą dla każdego, kto chciałby zasięgnąć porady lub informacji w sprawie postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez komorników sądowych dostępna w każdy wtorek, w godzinach 9-15, pod numerem telefonu: (22) 299 87 77.
 2014-11-19
Dzień Otwarty Komorników Sądowych
Rada Izby Komorniczej we Wrocławiu serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Komorników Sądowych, który odbędzie się dnia 20 listopada 2014 roku.

W ramach tegorocznej akcji pod hasłem „Bo jeden podpis może przekreślić Drugą Młodość” chcemy przybliżyć, poinformować i zapoznać osoby zainteresowane tematyką związaną z przebiegiem, sposobem i zasadami prowadzenia postępowania egzekucyjnego przez komornika, z problematyką związaną z zadłużeniem wśród seniorów oraz szeroką gamą aspektów prawnych związanych z zarządzaniem finansami.

To już IV edycja naszej akcji, w tym roku organizowana we współpracy z fundacją Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie Bez Barier, zajmującą się problemami osób starszych, które m.in. znalazły się w spirali zadłużenia i nie radzą sobie z problemami finansowymi.

W ramach Dnia Otwartego m.in. kancelarie komornicze w Polsce będą pełniły dyżur, w ramach którego każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać porady prawne związane z egzekucją komorniczą.
Adresatami Dnia Otwartego są przede wszystkim seniorzy nie tylko wplątani w spiralę zadłużenia, czy tacy, wobec których toczy się egzekucja ale wszystkie osoby zagrożone postępowaniem komorniczym. Wydarzenie jest adresowane także do osób chcących dowiedzieć się jak racjonalnie zarządzać finansami, jak, kiedy i dlaczego warto odmówić wzięcia pożyczki bliskiej osobie, jak należy postąpić, gdy komornik zapuka do drzwi.

W załączeniu wykaz kancelarii komorniczych pełniących dyżur w ramach Dnia Otwartego Komorników Sądowych.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli na poziomie lokalnym:
Załączniki:
lista kancelarii .pdf
lista kancelarii.docx